Veganská zmrzlina

Produkty v této kategorii jsou vhodné i pro Vegany a jsou certifikovány organizací Vegan OK. Neobsahují tedy žádné ingredience živočišného původu.

Veganská zmrzlina

Co je veganská řemeslná zmrzlina?

Veganská zmrzlina je spojení mezi chutí řemeslné zmrzliny a rovnováhou veganské filozofie založené na úctě ke zvířatům, přírodě a planetě, na které žijeme. Vegan Gelato je název nové produktové řady Leagel zaměřené na přípravu veganské zmrzliny. Všechny produkty řady Vegan Gelato mají zaručenou etickou certifikaci veganského světa VeganOk.

Příležitost pro zmrzlinárny

Vegan Gelato je vizí avantgardních zmrzlinových salonů, které zohledňují nové trendy a jsou připraveni vyhovět požadavkům moderního spotřebitele a nejen veganské veřejnosti. Díky certifikaci VeganOk můžete svým zákazníkům zaručit, že produkt je bez jakéhokoli zdroje živočišného původu.

S využitím produktů v sadě Vegan Gelato máte právo zdarma přihlásit svůj obchod se zmrzlinou na veganok.com, oficiálním portálu veganského světa. Také v sadě najdete bohatý marketingový materiál pro komunikaci novinek přímo v místě prodeje!Doprava zdarma

Objednejte do 10:00 a zboží můžete mít druhý den.

Doprava zdarma pro velkoobchodní objednávky nad 4000 Kč bez DPH.